Kayalar Çelik & Plastikhakkimizde

Hakkımızda :


Kayalar Çelik & Plastik A.Ş, 47 yıllık köklü geçmişiyle, Endüstriyel Mutfak, Plastik Bahçe Mobilyaları, Plastik Taşıma ve İstifleme Kasaları, Plastik Trafik Konileri, Otomotiv Yan Sanayi sektörlerinde hizmet veriyor. Grup iç ve dış pazarların değişken isteklerine ARGE departmanındaki profesyonel elemanlarıyla geliştirdiği, yüksek kaliteli, ergonomik, dayanıklı, estetik, hızlı teslim ve uygun fiyatlı ürünlerle cevap vermektedir.  Bugün 18 bin m2 kapalı, toplam 40 bin m2’lik alanda üretim yapan, İstanbul ve Ankara’da bulunan mağazaları ile Kayalar Grubu bünyesinde 600 kişi istihdam ediliyor. Kuruluşundan bugüne kadar pek çok 5 Yıldızlı Otel, Restaurant, Askeri Garnizon, Eğitim kurumu, Turistik Tesis, Hastane, Spor Kompleksi ve Yemek Organizasyonu dâhil farklı sektörlerden kurumlara profesyonel Mutfak Ekipmanları, Bahçe Mobilyaları, Plastik Taşıma ve İstifleme Kasaları ile destek sağladı.


Kayalar Grup günümüzde Kayalar Çelik, Kayaplast ve Star markaları ile üretim yapmaktadır.
Grubun amiral gemisi olarak Kayalar Çelik öne çıkıyor. Endüstriyel mutfak, endüstriyel ekipmanları ve makineler üreten Türkiye’nin alanında önde gelen firmalarından biri olan Kayalar Çelik, 2 bin çeşit ürün kalıbıyla farklı ihtiyaçları tek çatı altında müşterilerine sunuyor. Kayalar Çelik 7 ana ürün grubunda profesyonel Mutfak ekipmanları üretiyor. Bunlar sırasıyla; Endüstriyel Tencere ve Tavalar, Gastronom Küvetler, Evyeler, Polirack Bulaşık Makinesi Kasetleri, Politray Tepsiler, Açık Büfe Ekipmanları, Mutfak Cihazları ve Servis Ekipmanlarından oluşuyor.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Adres : Türkoba Köyü Kayalar Cad No:5 Büyükçekmece / İSTANBUL
Tel : 0212 859 00 02
Fax : 0212 859 00 14
Mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Web : www.kayalar.com.tr